Transportery ślimakowe

W Sandc znajdziesz transportery ślimakowe to transportu różnych materiałów. Nasze transportery najczęściej znajdują zastosowanie w zakładach przemysłowych produkujących artykuły spożywcze. Jako producent przenośników staramy się tworzyć trwałe i bezpieczne produkty.

Przenośniki ślimakowe Sandc – różnorodne zastosowanie

Przenośniki ślimakowe to urządzenia wszechstronne. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdziesz przenośniki:

Oprócz tego, że nasze przenośniki ślimakowe występują jako pionowe elementy przemysłowe, produkujemy również podajniki ślimakowe poziome i ukośne do transportu zboża oraz materiałów sypkich.

Podajniki ślimakowe dopasowane do Twoich potrzeb

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego budujemy nasze podajniki ślimakowe zgodnie ze specyfikacją, którą nam dostarczysz. Dbamy o to, by każdy przenośnik ślimakowy był dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Nie zależy nam na masowej produkcji. Chcemy tworzyć spersonalizowane rozwiązania. Tylko takie podejście pozwala nam dostarczyć Ci podajnik ślimakowy w pełni dopasowany do Twojego przedsiębiorstwa.

Czekamy na Twoje pytania

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych podajnikach, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.