Silosy stalowe – budowa

W Sandc znajdziesz solidne i wykonane z odpornych, na uszkodzenia mechaniczne materiałów, stalowe silosy. Wykorzystuje się je przede wszystkim w branży przemysłowej, budowlanej i w sektorze rolniczym. Sprawdź nasze silosy zbożowe i przekonaj się, o ich funkcjonalności.

Silosy na Twoją miarę

Jako producent silosów stalowych staramy się unikać seryjnej produkcji naszych towarów. Zależy nam na tym, by były one dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego właśnie tworzymy silosy zgodnie ze specyfikacją, która nam dostarczysz. W razie potrzeby jesteśmy również w stanie samodzielnie przygotować dokumentację, wedle której powstaną Twoje silosy zbożowe. W naszych usługach znajdziesz również montaż gotowych silosów.

Silosy dla przemysłu, zbożowe i paszowe

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów stalowych silosów. Najpopularniejsze produkty to:

Atutem naszych produktów są materiały, z których je wykonujemy. Nasze jedno i dwupłaszczowe zbiorniki to wytrzymała i odporna na uszkodzenia stal węglowa, nierdzewna i kwasoodporna. Wykorzystanie takich materiałów daje nam możliwość tworzenia solidnych i trwałych produktów.

Chętnie pomożemy

Jeżeli interesują Cię silosy zbożowe, paszowe lub inne, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy wybrać odpowiedni produkt.