Meble stalowe

Nasze zaplecze techniczne pozwala nam na produkcję mebli stalowych oraz elementów pomocniczych, które mogą być z nimi wykorzystywane. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy wykonywać wszelkie detale z bardzo dużą dokładnością. Wszystkie meble tworzymy na podstawie dokumentacji, którą nam dostarczysz lub wykorzystując nasze autorskie projekty.

Jakie stalowe meble mogę dostać w Sandc?

Jako producent konstrukcji stalowych mamy bardzo szeroką ofertę mebli. Możesz u nas dostać meble:

Nie jest to oczywiście wszystko, co Ci oferujemy. Jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdy mebel. Wystarczy, że dostarczysz nam swoją dokumentację, a my na jej podstawie przygotujemy odpowiedni produkt.

Szafki szkolne, szafki warsztatowe,metalowa szafa i biurko? U nas znajdziesz to wszystko!

Nieważne, czy interesuje Cię szafa pancerna, czy szafa/szafka na dokumenty. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju meble, które sprawią, że w Twojej firmie zapanuje porządek, a dokumentacja będzie odpowiednio zabezpieczona. Wystarczy, że opowiesz nam o tym, czego potrzebujesz. My zajmiemy się resztą.

Masz pytanie? Daj nam znać

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością opowiemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić.